Контакт-центр (057) 76-65-104
 
Контакт-центр (057) 76-65-104
27.04.2015 / 18:26
Розвиток кар'єри
Наші працівники отримують можливість підвищити свій професійний рівень і задовольнити свої амбіції в поступовому кар’єрному рості. Кожен сумлінний працівник може зробити важливий внесок в результати підприємства, тому ми заохочуємо ініціативність, відданість справі, бажання працювати, проявляти себе і приносити користь компанії.

Фактично, ключі до кар’єрного зростання лежать в руках працівника. Що робить підприємство – дає підтримку, можливості себе проявити в робочих ситуаціях та можливості пройти навчання, необхідне зі старту кар’єри або для ефективного виконання роботи. 

Підприємство працює в галузі, що є відносно консервативною з огляду на технологічний комплекс, вимоги безпеки та масштаби клієнтської бази, яку обслуговує. Це одна з причин фокусування на розвитку зсередини, «знизу–уверх». На практиці, при заповненні керівних вакансій компанія спершу розглядає кандидатів з внутрішнього кадрового резерву – хоч це і не єдиний спосіб побудувати кар’єру в нашій компанії. 

На підприємстві вдосконалюється система кадрового резерву, що дає працівнику можливість будувати бажану кар’єру – професійну горизонтальну або управлінську вертикальну. Багато керівників середньої та вищої ланки ПАТ «Харківміськгаз» пройшли шлях від професій слюсаря, монтера до посад, що впливають на здоров'я та життя всього підприємства. 

Але в умовах, що динамічно змінюються – змінюємося і ми. На деякі ролі в підприємстві ми будемо раді запросити професіоналів ззовні, що допоможуть компанії розвиватися відповідно до викликів часу. Про наявність вакансій в ПАТ «Харківміськгаз» ви можете дізнатись в розділі «Вакансії».

Навчання та професійний розвиток

Щоб відповідати вимогам часу та викликам майбутнього, ми створюємо сприятливі умови для професійного розвитку наших співробітників. 

Для кожної категорії персоналу та спеціалізації, поновлюються або розробляються плани навчання, що реалізуються у зовнішніх закладах або на базі Навчального комбінату підприємства. З огляду на специфіку галузі, розгалужену інфраструктуру та вимоги технологічних процесів, компанія приділяє найпершу увагу навчанню саме виробничим спеціальностям та основним професіям, що лежать в основі бізнесу. 

ПАТ «Харківміськгаз» організовує як зовнішнє, так і внутрішнє навчання. До навчання залучаються власні фахівці (в ролі експертів, інструкторів, тренерів) та зовнішні установи та постачальники послуг: 

  • Державне підприємство «Головний навчально-методичний центр; Держгірпромнагляду України»;
  • Асоціація незалежних експертів України «Укрексперт»;
  • Український атестаційний комітет зварників технічний комітет «Спецмонтаж»;
  • ТОВ «Центр сертифікації Тиск Плюс»; 
  • Державне підприємство «Східний експертно-технічний центр; Держгірпромнагляду України»;
  • Навчально-методичний центр цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Харківської області;
  • Харківська філія Державного підприємства «Український науково-дослідний і навчальний центр проблем стандартизації, сертифікації та якості»;
  • ТОВ "Харкiвський професiйний коледж";
  • ПрАТ "Учбово-курсовий комбiнат". 

Бачимо підтвердження на практиці, що поєднання аудиторного навчання з потужним акцентом на навчання в роботі дає найкращий результат в плані опанування реальними практичними навичками.

Навчальний комбінат

Студентам та учням навчальних закладів