Контакт-центр (057) 76-65-104
 
Контакт-центр (057) 76-65-104

Новини

06.09.2017 / 15:30

Заробітна плата в ПАТ "Харківміськгаз" на 20% нижче від середньої по галузі

У 2017 році середня заробітна плата в ПАТ «Харківміськгаз» збільшилася в 1,7 рази, але все одно залишається на 20% нижче від середньої заробітної плати по енергетичній галузі Харківської області. Низький рівень оплати праці призводить до відтоку з компанії висококваліфікованих робітників, що ставить під загрозу забезпечення безаварійного газопостачання.
Заробітна плата в ПАТ "Харківміськгаз" на 20% нижче від середньої по галузі ФОТО: 104.ua

За 8 місяців 2017 року через ПАТ "Харківміськгаз" звільнилося понад 100 осіб. Основною причиною звільнення є низький рівень заробітної плати. Більшість звільнених фахівців перейшли працювати на інші підприємства галузі з більш високою заробітною платою. На сьогоднішній день на підприємстві як і раніше залишаються вакантними 400 спеціальностей, більшість з яких робочих: слюсарів, монтерів, водіїв, контролерів, ін.

Подальша втрата кваліфікованих кадрів ставить під загрозу забезпечення безаварійної та безперебійної роботи системи газопостачання міста Харкова. Адже, від професіоналізму працівників газових компаній залежить безпека газопостачання і життя кожного жителя міста. Щоб досягти високого рівня кваліфікації, молодий фахівець повинен пройти навчання і багато років пропрацювати на підприємстві.

 "Низький рівень заробітної плати призводить до відтоку кваліфікованих кадрів і є основною причиною великої кількості вакансій робочих спеціальностей і основних професій газової компанії. Для підготовки кваліфікованого фахівця газової галузі необхідно не менше 3-х років роботи за фахом. Тому, подальша втрата фахівців ставить під загрозу забезпечення безаварійної та безперебійної роботи системи газопостачання міста Харкова", - пояснила начальник управління по персоналу ПАТ "Харківміськгаз" Олена Гетманова.

Фонд оплати праці газорозподільного підприємства ПАТ "Харківміськгаз" регулюється тарифами на розподіл газу, встановленими державою в особі Національної комісії, яка здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг. Тому гідна заробітна плата залежить від закладених в тарифі коштів, а також своєчасної оплати споживачів за послуги з розподілу газу.