Контакт-центр (057) 76-65-104
 
Контакт-центр (057) 76-65-104

Новини

07.10.2020 / 09:17

У Харкові школярів вчили правилам користування газом у побуті

Куди дзвонити, якщо в домі пахне газом, чого не варто робити, коли працює плита – тепер діти добре знають. Аварійно-диспетчерська служба АТ «Харківміськгаз» завітала до декількох шкіл міста та розповіли учням правила користування газом та газовими приладами.

Фахівці служби нагадали правила безпеки та, як діяти в екстрених ситуаціях, приміром, коли почули в квартирі запах газу або на вулиці, а заразом школярів познайомили з роботою аварійної служби, оснащенням спецавтомобіля, демонстрували засоби індивідуального захисту. А також дітям роздали листівки з правилами та як себе поводити при витоку газу.

«Навчаючи дітей, ми водночас нагадуємо і дорослим правила користування газовими приладами. Дитина, отримавши листівку чи наклейку – принесе її додому, покаже батькам та нагадає їм вимоги поводження з газом», - розповідає начальник аварійно-диспетчерської служби АТ «Харківміськгаз» Дмитро Толпінський.

Діти мали можливість посидіти за кермом спецавтомобіля, приміряти захисний шолом, побачити і почути спецсигнали аварійки. Працівники АТ «Харківміськгаз» звертали увагу школярів на те, що основними причинами нещасних випадків є порушення споживачами правил користування газом, несправний технічний стан газових приладів і димових та вентиляційних каналів, нехтування вимогами безпечного користування газом у побуті.

Вкрай важливо, аби правила поводження з газом у першу чергу пам’ятали батьки та навчали дітей. Так, щодня аварійно-диспетчерська служба АТ «Харківміськгаз» приймає близько 50 викликів, на які екстрено реагує.