Контакт-центр (057) 76-65-104
 
Контакт-центр (057) 76-65-104

Новини

15.12.2016 / 10:00

У 2016 році ПАТ «Харківміськгаз» перевірив роботу майже 400 тис. газових приладів

З початку року, під час проведення планово-технічного обслуговування внутрішньобудинкових газових мереж, ПАТ «Харківміськгаз» перевірило роботу майже 400 тис. газових приладів. З них фахівці компанії були змушені відключити від газопостачання приблизно 2 тис. приладів, що експлуатувалися із порушеннями та загрожували безпеці, як для самого споживача, так і оточуючих мешканців.
Усунення загазованості підвального приміщення за допомогою инжекційного устаткування Усунення загазованості підвального приміщення за допомогою инжекційного устаткування ФОТО: ПАТ "Харківміськгаз"

Серед порушень, які виявляли спеціалісти ПАТ «Харківміськгаз» було самовільне встановлення газових приладів та втручання споживачів до системи газопостачання. В компанії застерігають від таких дій, адже виконання робіт некваліфікованими працівниками найчастіше призводить до витоків газу, що може стати причиною трагедії. Тому, щоб убезпечити себе та оточуючих від нещасних випадків, ПАТ «Харківміськгаз» звертає увагу на необхідність дотримуватись Правил безпеки систем газопостачання. Зокрема, не використовувати обладнання з примусовою вентиляцією у приміщеннях, де встановлено газові прилади з відводом продуктів згорання в димохід. Оскільки, через це в приміщенні може виникнути зворотна тяга та накопичитися смертельно небезпечний чадний газ. Також, щоб уникнути утворенню чадного газу, споживачам необхідно періодично, в залежності від типу газового обладнання, перевіряти справність димових і вентиляційних каналів на наявність тяги.

«Ми завжди наголошуємо на необхідності дотримуватись простих правил безпеки. Використовувати лише справне газове обладнання, не встановлювати самовільно газові прилади та не втручатися в систему газопостачання, перевіряти справність та наявність тяги в димових та вентиляційних каналах. Завдяки цьому споживач зможете зберегти найголовніше – своє здоров’я та життя, а також своїх близьких та оточуючих» - наголосив головний інженер ПАТ «Харківміськгаз» Андрій Макаренко.

Якщо під час обстеження газових приладів спеціалісти компанії виявляють порушення, або несправності в роботі обладнання, для безпеки самих же споживачів, вони тимчасово призупиняють постачання газу на період, поки не будуть усунуті всі порушення.