Контакт-центр (057) 76-65-104
 
Контакт-центр (057) 76-65-104

Новини

14.09.2016 / 10:20

Шахраї видають себе за працівників «Харківміськгазу»

Шахраї під виглядом співробітників «Харківміськгазу» пропонують харків'янам, нібито зі знижкою і за передоплату купити газове обладнання - плиту.
Перевіряйте завжди посвідчення у співробітника компанії Перевіряйте завжди посвідчення у співробітника компанії ФОТО: ПАТ "Харківміськгаз"

Шахраї, представившись працівниками ПАТ «Харківміськгаз», запевняють жителів Харкова, що компанія нібито проводять «акцію» по заміні газових плит. При цьому вони наполегливо вимагають доступ в квартиру, щоб подивитися обладнання. Укладають уявний договір на проведення безкоштовних робіт, пропонують плиту за ціною, дешевше, ніж в магазині. І висувають головну умову - необхідно внести 100% передоплату за нове обладнання. Потім кажуть, що споживачеві необхідно звернутися в ПАТ «Харківміськгаз» для оформлення всіх документів.

ПАТ «Харківміськгаз» повідомляє всім своїм клієнтам:

  • Працівники компанії мають при собі службові посвідчення, з чітко встановленим терміном дії;
  • компанія не торгує газовим обладнанням;
  • працівники компанії не беруть плату за роботи на місці, готівкою; оплата робіт, здійснюються тільки на підставі рахунків, які видаються в Управлінні клієнтського сервісу, за адресою: вул. Москалевський, 57/59.
  • всі роботи, проводяться представниками компанії з оформленням належної документації;
  • заяви щодо заміни газового обладнання та його встановлення, клієнти оформляють особисто в Управління клієнтського сервісу.

«Хочу відзначити, що «Харківміськгаз» не проводив і не проводить торгові «акції». Зараз пріоритет для компанії - це установка лічильників газу. Тому звертаюся до наших споживачів - будьте уважними, перевіряйте наявність службового посвідчення у працівника підприємства, встановленого зразка з фотографією, зазначенням посади, логотипом і печаткою підприємства», - зазначила технічний директор «Харківміськгазу» Яна Шувалова.

Не довіряйте роботу з газовими приладами самозванцям і не займайтеся цим самі-це небезпечно!