Контакт-центр (057) 76-65-104
 
Контакт-центр (057) 76-65-104

Новини

27.02.2018 / 17:00

ПАТ «Харківміськгаз» необхідно додатково 7 млн. грн. для обслуговування газових мереж

У поточному році ПАТ "Харківміськгаз" тільки для виконання критичних ремонтів мереж необхідно не менше 19 млн. грн. В діючому тарифі на ці цілі передбачено лише 12 млн. грн.
Хід аварійних робіт Хід аварійних робіт ФОТО: 104.ua

Газові мережі Харкова зношені на 65% і потребують значних капіталовкладень. Щорічно для проведення модернізації газорозподільних мереж "Харківміськгазу" необхідно додатково не менше 7 млн. грн.

«Чинний тариф на розподіл природного газу для ПАТ "Харківміськгаз" не дає можливості виконувати в повному обсязі необхідні роботи, пов'язані з утриманням газопроводів», - говорить директор фінансовий ПАТ «Харківміськгаз» Оксана Кремса.

Аналогічна ситуація складається і з наданням безкоштовних послуг клієнтам компанії. Виходячи з кількості встановлених індивідуальних лічильників, «Харківміськгазу» щорічно необхідно 4,5 млн. грн. На даний момент, в тарифі на розподіл газу на ці цілі передбачено лише 1,2 млн. грн. А в зв'язку з ростом цін на паливо аварійно-диспетчерській службі «Харківміськгазу» знадобиться додатково 650 тис. грн. для оперативного реагування на виклики споживачів.

На даний момент зарплата співробітника «Харківміськгазу» на 20% нижча за середню зарплату в енергетичній галузі. У зв'язку з чим, компанія відчуває відтік кваліфікованих кадрів. Вакантними залишаються 400 позицій, а компанія постійно відчуває дефіцит електрогазозварників, монтерів із захисту трубопроводів від корозії, водіїв, машиністів, слюсарів з експлуатації та ремонту газового устаткування для підтримки безаварійного газопостачання.

ПАТ «Харківміськгаз» забезпечує безперебійну і безаварійну роботу понад 5 тис. км. розподільних газопроводів, 3 тис. газорозподільних пунктів, 1 тис. об'єктів хімзахисту та обслуговує понад 500 тис. споживачів.