Контакт-центр (057) 76-65-104
 
Контакт-центр (057) 76-65-104

Новини

05.08.2019 / 10:42

На харківських газових мережах проводять роботи з підготовки до опалювального періоду

АТ «Харківміськгаз» постійно здіснює всі необхідні заходи з підтримки газових мереж міста в належному технічному стані для забезпечення безперебійного функціонування газової системи в осінньо-зимовий період.
Зношеність газовий мереж міста становить понад 60% Зношеність газовий мереж міста становить понад 60% ФОТО: ПАТ "Харківміськгаз"

Для того щоб опалювальний сезон в Харкові відбувся без перебоїв в подачі газу споживачам, відмов роботи газового устаткування , тривалих відключень газу в період холодів, саме основні роботи на газопроводі проходять влітку.

Під час перевірки газопроводів, або при ліквідації витоку газу, проведення планових робіт на складових газорозподільної системи та технічного обслуговування газопроводів може бути тимчасово припинено газопостачання мешканцям міста. Тому, АТ «Харківміськгаз» закликає споживачів  ставитися з розумінням до тимчасових незручностей та відсутні комфорту. Також, компанія просить власників та балансоутримувачів провести всі необхідні заходи в будинках, які дозволять безпечно споживати газ.

Так, згідно п. 5.7 глави V розділу 5 Правил безпеки систем газопостачання, затверджених Міністерством енергетики та вугільної промисловості України, припинення подачі газу споживачу здійснюється у випадках:

  • наявності витоків газу;
  • несправної автоматики безпеки;
  • несправних оголовків димових і вентиляційних каналів;
  • відсутності тяги в димових і вентиляційних каналах;
  • самовільного підключення газових приладів і пристроїв споживача до системи газопостачання;
  • не забезпечення власником (балансоутримувачем) технічного обслуговування газового обладнання та мереж в будинку;
  • не відповідності системи газопостачання житлового будинку проектній та виконавчо-технічній документації.

Перед відновленням газопостачання в житлових будинках газова система перевіряється на герметичність. Для оперативного відновлення газопостачання просимо споживачів забезпечити безперешкодний доступу представникам газової компанії до газових приладів та пристроїв. Пуск газу в квартири буде проводитися за умови присутності господарів або їх представників (повнолітніх членів сім’ї) та відсутності порушень Правил безпеки систем газопостачання на об’єкті споживача.