Контакт-центр (057) 76-65-104
 
Контакт-центр (057) 76-65-104

Новини

05.11.2018 / 13:22

Цього року клієнти Харківміськгазу активніше звертаються до Центру обслуговування

За девять місяців поточного року кількість звернень до Центру обслуговування клієнтів збільшилась на 66%. Цього року клієнти Харківміськгазу звертались до фахівців компанії 135 тис разів.
Менеджер на ресепшн надасть першу консультацію клієнту Менеджер на ресепшн надасть першу консультацію клієнту ФОТО: ПАТ "Харківміськгаз"

З моменту відкриття Центру в січні 2017 року кількість звернень склала 225 тис. На сьогодні це один із найбільших Центрів обслуговування клієнтів в Україні. В ньому працюють 6  високопрофесійних менеджерів і 18 провідних фахівців, які надають клієнтам компанії професіональну консультацію та допомогу в питань, пов'язаних з газопостачанням. 

«Найбільш поширена причина звернень це звірка даних по особовому рахунку. Але для цього не обов'язково йти до ЦОК. Подивитися свій баланс, передати показання лічильника, подивитися історію платежів, задати питання та багато іншого можна зробити не виходячи з дому через інтернет сервіс особистий кабінет на сайті 104. ua», - зазначила начальник управління клієнтського центру ПАТ «Харківміськгаз» Светлана Андрєєва. 

Найчастіше споживачі зверталися в компанію за роз'ясненнями по особовому рахунку - близько 50 тис. відвідувачів, по перерахунках обсягів спожитого природного газу - 12 тис., майже 23 тис. споживачів подали заяву на зміну власника особового рахунку, 18 тис. клієнтів отримали консультації щодо процедури установки, повірки, опломбування або ремонту газових лічильників. 

Крім розрахунків клієнти вирішували питання технічного характеру. Фахівцями компанії було видано понад 1,5 тис. технічних умов на підключення до систем газопостачання, прийнято 1,2 тис. заяв на погодження проектної документації та ще багато питань, які можно вирішити в Центрі. 

Сучасний Центр обслуговування клієнтів, розташований по вул. Гімназійна набережна, 18 а. Він працює за якісно новими стандартами, має зручну транспортну розв’язку та розрахований на максимально комфортне обслуговування клієнтів.