Контакт-центр (057) 76-65-104
 
Контакт-центр (057) 76-65-104

Новини

18.05.2020 / 11:09

Близько 50 тис. родин долучилось до онлайн-сервісів газових компаній Харківщини

Під час карантину мешканці Харківщини почали активніше оплачувати послуги за доставку газу та переходити в онлайн. Так, протягом останнього місяця рівень розрахунків побутових споживачів за доставку газу в середньому зріс більш ніж на 10%, а до онлайн-сервісів газових компаній нашого регіону долучилось близько 50 тис. родин.
Он-лайн сервіси "Запоріжгаз Збуту"- новий стандарт якості обслуговування клієнтів Он-лайн сервіси "Запоріжгаз Збуту"- новий стандарт якості обслуговування клієнтів ФОТО: 104,ua

В період карантину порядок оплати за послуги з доставки газу залишився без змін. Тобто, кошти, які спрямовуються на роботу газорозподільних мереж регіону, повинні бути оплаченими до 20 числа поточного місяця. Переважна більшість клієнтів  газових компаній з порозумінням поставились до цього і не накопичували борги, які доведеться оплачувати.

 Щоб зберегти свій час, оплатити послуги за доставку газу можна дистанційно, за допомогою надійних та безпечних онлайн-сервісів газових компаній:

  • Особистий кабінет на сайті 104.ua;
  • Чат-боту Viber 7104ua.
  • Мобільних додатків 104Mobile.

 Оплачені кошти зараховуються на особовий рахунок споживача газу протягом 3-5 банківських днів. Їх зарахування також можливо проконтролювати в сервісах газових компаній.