Контакт-центр (057) 76-65-104
 
Контакт-центр (057) 76-65-104

Новини

04.01.2019 / 09:02

За 2018 рік у ПАТ «Харківміськгаз» звільнилося понад 200 співробітників

ПАТ «Харківміськгаз» щороку втрачає кваліфікованих працівників із-за низького рівня заробітної плати. За минулий рік з компанії звільнилися понад 200 співробітників. Коефіцієнт плинності кадрів на підприємстві склав 13,7%, що майже в 2,5 рази більше норми.
Газове підприємство кожного року втрачає кваліфіковані кадри Газове підприємство кожного року втрачає кваліфіковані кадри ФОТО: 104.ua

Середня заробітна плата за 2018 рік у «Харківміськгаз» склала 7343 грн., а це на 20% нижче від середньої заробітної плати по енергетичній галузі Харківської області. Саме це стає основною причиною плинності кадрів.

Для забезпечення функціонування понад 8 тисяч кілометрів газопроводів і розподілу газу споживачам міста Харкова необхідні фахівці високого рівня кваліфікації.

«На сьогоднішній день на підприємстві є ряд вакантних посад. Серед найбільш затребуваних профессій- слюсаря, монтери, електрогазозварники, водії, майстри та інженера різних напрямків. Для підготовки кваліфікованого фахівця газової галузі необхідно не менше 3-х років роботи за фахом, а то і більше. Ми втрачаємо кваліфіковані кадри через неконкурентоспроможних зарабтних плат на ринку праці», - прокоментувала начальник управління по персоналу ПАТ «Харківміськгаз» Олена Гетманова.

Джерелом фінансування витрат ПАТ «Харківміськгаз», в тому числі і фонду оплати праці, є затверджений НКРЕКП тариф на розподіл газу. Працівники ПАТ «Харківміськгаз» спільно з Профспілкою зверталися до НКРЕКП і Уряду з вимогою передбачити в тарифі на розподіл газу підвищення заробітних плат працівникам компанії до рівня, середнього по промисловості.