Контакт-центр (057) 76-65-104
 
Контакт-центр (057) 76-65-104

Новини

30.01.2019 / 11:35

Передати показання лічильника газу можливо через Viber

ПАТ «Харківміськгаз» розширило канали спілкування із своїми клієнтами і запровадило новий сервіс передачі показань газового лічильника - Viber 7104 ua. З його допомогою через смартфон можна швидко та зручно не лише передати показання лічильника, а заплатити за газ онлайн.
Відкрився новий канал для передачі показань лічильника газу - Viber-бот 7104ua Відкрився новий канал для передачі показань лічильника газу - Viber-бот 7104ua ФОТО: 104.ua

Новий сервіс дозволяє власникам смартфонів одноразово підписатись на паблік аккаунт Viber 7104ua та передавати дані приладу обліку по одному або одразу кільком особовим рахункам.

На початку користування паблік аккаунтом 7104ua необхідно відкрити меню Viber, обрати розділ меню "QR-код", після чого навести камеру телефону на зображення з кодом, що розташований за посиланням https://viber.104.ua/ua/ Після цього клієнт потрапить до необхідного паблік аккаунту.

«Цей паблік-аккаунт дає можливість нашим клієнтам передавати показання газових лічильників не тільки  по своєї  адресі, але і за адресами своїх родичів, батьків. Кожен може  прив'язати до 5 особових рахунків. Оперативність та достовірна інформація по оплатах, боргах та показниках лічильника  газу на екрані Вашого смартфона» -прокоментувала Начальник Управління клієнтського сервісу Світлана Андрєєва

На сьогодні для споживачів природнього газу Харкова працює ще ціла низка дистанційних сервісів для передачі показань лічильників газу:

  • Особистий кабінет на сайті 104.ua. Для цього Вам треба зареєструватися або увійти до кабінету, якщо Ви вже зареєстровані;
  • мобільний додаток 104 Mobile. Завантажити тестову версію 104 Mobile на свій мобільний можна за посиланням Google Play. Увага! У додатку реалізована нова функція - додати акаунт.
  • СМС–повідомлення на короткий номер 7104;
  • електронна пошта на адресу contact@khgor.104.ua