Контакт-центр (057) 76-65-104
 
Контакт-центр (057) 76-65-104
13.03.2017 / 15:10
Маршрути транспортування природного газу
ПАТ «Харківміськгаз» інформує про наявні маршрути транспортування газу з однаковими фізико-хімічними показниками, тобто однакової якості, від газорозподільних станцій до оселі споживача.

Схеми можливих маршрутів транспортування газу

У місті Харкові діє унікальна і єдина у всій Україні кільцева система газопостачання. У газорозподільну систему міста природний газ може надходити з кількох газорозподільних станцій (ГРС). Кількість і склад працюючих ГРС встановлюється ПАТ «Укртрансгаз» в залежності від споживання газу містом.

У кільцевому газопроводі високого тиску потоки природного газу з різними фізико-хімічними показниками від різних ГРС змішуються, змішаний газ надходить споживачам міста як безпосередньо з кільця високого тиску, так і через газорегуляторні пункти, що входять до складу газорозподільної системи.

ПАТ «Харковгоргаз» розробило схеми можливих маршрутів переміщення природного газу з однаковими фізико-хімічними показниками.

За данними схемами транспортування природного газу, топливо потрапляє до всіх побутових споживачів міста Харкова з однаковими фізико-хімічними показниками.

Вища теплота згоряння природного газа по маршрутам транспортування