Контакт-центр (057) 76-65-104
 
Контакт-центр (057) 76-65-104

До уваги клієнтів

25.03.2016 / 11:38

Робота Особистого кабінету в "Пікові" дні

Відповідно до кодексу газорозподільних систем споживач зобов`язаний щомісяця, станом на 1-ше число, самостійно фіксувати показання приладу обліку газу і надавати інформацію газорозподільній компанії до 5-го числа.
Особистий кабінет Особистий кабінет ФОТО: 104.ua

Нині найзручнішим способом передачі показань лічильника газу є сервіс Особистий кабінет на сайті 104.ua. Тому у пікові дні, з 1 по 5 число кожного місяця, на сайті можливе перевантаження серверів, які забезпечують роботу сайту. В цей період службою технічної підтримки сайту можуть застосовуватися тимчасові обмеження щодо використання функціоналу кабінету.

Тимчасово недоступними можуть бути такі сервіси особистого кабінету:

  1. Завантаження рахунку за попередній період.
  2. Завантаження заяви-приєднання.

Скористатися вказаними функціями можна до чи після зазначеного періоду.

Також повідомлення з кабінетів у ці дні відправляти тільки про помилки 503 і технічні проблеми, які пов'язані з передачею показань лічильника.

Увага! Інформацію про те, що робити і куди звернутися по допомогу у разі виникнення технічних проблем у роботі Особистого кабінету, Ви знайдете тут.

Зверніть увагу, що детальна інструкція щодо користування Особистим кабінетом знаходиться у правому верхньому куті і доступна навіть у разі виникнення помилки «503».

Помилка «503» у перших двох розділах кабінету («Мої дані» та «Книга споживача») свідчить про те, що у кабінет Ви увійшли, однак сайту не вдалося отримати дані Вашого особового рахунку через втрату зв'язку з сервером, де вони зберігаються. Це тимчасова проблема, яка повинна вирішитися шляхом оновлення сторінки кабінету в браузері з інтервалами в кілька хвилин (можна одночасно натискати Ctrl та F5).

Помилка «503» виникає на всіх сторінках кабінету: спробуйте перелогінитись (вийти і знову увійти) через кілька хвилин.

Якщо помилка «503» не зникає протягом тривалого часу, Ви можете повідомити про неї розробникам сервісу. Як це зробити – читайте тут.